Tabela rozmiarów - FACTCOOL

Tabela rozmiarów

Rozmiary na stronie podane są wg. UK - Angielskiej numeracji.

Podane rozmiary są orientacyjne. Każdy producent posługuje się inną rozmiarówką, dlatego rozmiary produktów mogą nieznacznie różnić się od podanych w tabelach.

W przypadku wątpliwości prosimy zostawić w uwagach do zamówienia prośbę o dokładnie zmierzenie (skontaktujemy się przed wysyłką) ewentualnie skorzystać z prawa do zwrotu jeśli rozmiar okaże się nieodpowiedni. 

Rozmiary odzieży męskiej

Międzynarodowe 

Klatka piersiowa (cal)

Klatka piersiowa(cm)

Pas (cal)

Pas (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Rozmiar obuwia męskiego wg. marki
Angielska          USAOgólna europejskaAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Rozmiary odzieży damskiej
UK MiędzynarodoweKlatka piersiowa(cal)Klatka piersiowa(cm)Pas(cal)Pas(cm)Biodra(palce)Biodra(cm)
62XS (XX Small)307622563281
8XS (Extra Small)328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large)46117379447119
 
Rozmiar obuwia damskiego wg. marki
Angielski rozmiarUSA rozmiarOgólna EuropejskaAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Rozmiary odzieży dziecięcej 
Angielski rozmiar-chłopiec Wiek chłopca Angielski rozmiar -dziewczynka
Wiek dziewczynki
XXSB5-6 lat.XXSG5-6 lat.
XSB6-7 lat.XSG6-7 lat.
SB7-8 lat.SG7-8 lat.
MB9-10 lat.MG9-10 lat.
LB11-12 lat.LG11-12 lat.
XLB13 lat.XLG13 lat.


f
Produkt został dodany do koszyka.